DONAT OPEN 2022

U subotu 24.09.2022. u Sportskoj dvorani "Krešimir Čosić" ŠRC Višnjik u Zadru Kondor je otvorio svoju natjecateljsku sezonu vrlo uspješno sa 4 natjecatelja i osvojili smo odlične 4 medalje od kojih 1 zlatna, 2 srebrne i 1 brončana.
Prva na tatami izašla je Matea Milat 44kg koja je bila prijavljena u skupinu kadeta B, kako se niko nije prijavio promjenili smo skupinu i nastupili u puno jačoj skupini kadeta A. Mateian protivnica imala je puno više iskustva u borbama tako da je pobijedila u rundama 2-0, čestitam Matei na vrlo hrabroj borbi.
Vid Vešligaj -41kg bio je slijedeći i odličnom brobom zauzeo je drugo mjesto, malo je falilo da Vid bude pobjednik svoje kategorije, bravo Vid.
Stela Videk -44kg imala je protivnicu iz Mateinog prvog meča koja je jako dobra. U prvoj rundi koja je bila jako nezvjesna Stela gubi malom razlikom tako da je prva runda bila od protivnice. U drugoj rundi Stela je napravila par malih greški koje je protivnica iskoritila, tako da je Stela uzela srebrenu medalju, bravo Stela.
Nakon njih na red je došao Hrvoje Horvat -39kg koji je bio malo uplašen u finalnom meču ali kada je borba krenula sve je bilo na mjestu i dominatne druga i treće runda finalnoj borbi dovele su ga da uzme zasluženo zlatnu medalju, bravo Hrc.
Čestitke svima na osvojenim odličjima!!
Cijeli tim Kondora zahvaljuje se organizatorima Đani i Miljenku na odličnom gostoprimstvu, PUNO HVALA.