PLEMENITI TURNIR ZAPREŠIĆA 2022

U subotu 02.04.2022. održan je ovogodišnji "PLEMENITI TURNIR ZAPREŠIĆA 2022." gdje smo nastupili s 10 natjecatelja. U disciplini kick imali smo 5 natjecatelja i bili su odlični svi od reda. Magdalena Mačković prvi puta je nastupila na natjecanju i uz jednu pobjedu te poraz u drugom kolu, od kasnije osvajačice zlatne medalje, ostaje na utješnoj medalji. Natalija Olić u istoj kategoriji (najbrojnijoj ženskoj kick kategoriji) nanizala je 4 pobjede te uz tijesni poraz u finalu osvaja odličnu srebrnu medalju. Mislav Jurjević također je prvi puta nastupio na nekom natjecanju i u najbrojnijoj muškoj kategoriji osvojio srebrnu medalju. Ostvario je 4 pobjede i tijesni poraz u finalu ostavlja ga na odličnoj srebrnoj medalji. U istoj kategoriji bio je i Daniel Simetić koji je uz 3 pobjede i poraz u polufinalu osvojio brončanu medalju. Fran Mačković uz 2 pobjede i također tijesni poraz u finalu osvaja također srebrnu medalju. Posebne čestitke ekipi na KICK-u. Borci su bili također dobri. Matea Milat odradila je odličnu borbu i veliki iskorak obzirom na jako malo iskustvo koje ima na natjecanjima. Sreća na zlatnom bodu odlučila je u korist protivnice, ali bez obzira čestitke za borbu. Mela Malkić odradila je mrvicu lošiju borbu nego što smo očekivali i nažalost ostaje bez medalje. Patrik Supina plaća danak neozbiljnom pristupu treninzima i gubi borbu bez šansi. Jakov Pavičić također je prvi puta nastupio na natjecanju i u jednoj krajnje neobičnoj borbi nažalost ipak osvaja srebrnu medalju. Tin Đimoti Šahman još je jednom rutinerski odradio borbu i završio je bodovnom razlikom nakon druge runde. Čestitamo svima na medaljama!